Maliye ve Tarım Eski Bakanı İsmet ATTİLA, Mermer Akademisi'ni Ziyaret Etti

30.10.2023 Tarihinde Admin Tarafından Eklendi.

Maliye ve Tarım Eski Bakanı İsmet ATTİLA, İscehisar ziyaretleri kapsamında Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Mermer Akademisi'ni de ziyaret etti. ATTİLA'ya İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan DEMİREL, İl Genel Meclis Üyesi Murat DİKMEN, MHP İscehisar İlçe Başkanı Avni AZGIN, Afyonkarahisar İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem ÇAKMAK, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin AYYILDIZ, OSB Yönetim Kurulu Üyesi Cihat ÖZCAN ile birlikte mermer sektöründe faaliyette bulunan iş insanları ile OSB çalışanları eşlik etti.

Mermer İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan DEMİREL ile OSB Müdürü Muhammed BACAKSIZ, Bakan ATTİLA’ya OSB’nin mevcut durumu, yatırımları ve 3. genişleme alanı ile Mermer Akademisi'nin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Maliye Bakanı olarak görev yaptığı dönemde İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi alanının tahsisinin yapılmasını sağlayan ATTİLA, tahsisini yaptığımız alanların bu kadar gelişerek onlarca işletme ile ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlaması ziyadesiyle mutluluk verici dedi.

OSB Yönetimi ve iş insanları Bakan ATTİLA'ya, bölgeye sağladığı destek ve katkılarından dolayı da ayrıca teşekkürlerini sunarak hediye takdiminde bulundular.

Son Yazılar