AFYONKARAHİSAR VALİSİ DOÇ.DR KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI İSCEHİSAR OSB VE MERMER AKADEMİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

23.05.2022 Tarihinde Admin Tarafından Eklendi.
11 Mayıs 2022 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Afyonkarahisar Valisi olarak göreve başlayan Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı İscehisar Mermer İhtisas OSB ve Eğitim Birimi olan Mermer Akademisi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve ortakları tarafından yapımı tamamlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ‘’Mermerde Yüksek Verim Yüksek Katma Değer Projesi’’ isimli Güdümlü Proje kapsamında Afyonkarahisar İli İscehisar İlçesinde kurulmuş olan Mermer Akademisi’ne ziyarette bulunan Sayın Yiğitbaşı’nı İscehisar Kaymakamı ve İscehisar Mermer İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kapar, İscehisar Belediye Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Demirel, Yönetim Kurulu Üyeleri Necmettin Ayyıldız, Cihat Özcan ve İscehisar Mermer İhtisas OSB Müdürü Muhammed Bacaksız karşıladı. Karşılamada İl Genel Meclis Üyeleri Murat Dikmen, Mesut Çelen, Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir ve Afyonkarahisar İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak da yer aldı.
İscehisar Mermer İhtisas OSB hakkında detaylı bilgiler alan Vali Yiğitbaşı, Organize Sanayi Bölgesi Eğitim Birimi olan inovasyon ve tasarım çalışmalarının yapıldığı Mermer Akademisi’nde incelemelerde bulundu.

Son Yazılar